transport do Norwegii

Nasza firma od wielu lat działa z powodzeniem w branży transportowej, będąc jednym z ogniw przewozu wszelkiego rodzaju ładunków do- jak i z- Norwegii. Wieloletnie doświadczenie w transporcie morskim i drogowym pomaga nam w przygotowaniu najlepszych rozwiązań logistycznych. Specjalizujemy się w przewozach drobnicy na paletach oraz ładunków gabarytowych.

W naszej ofercie proponujemy Państwu obsługę transportu od nadawcy do finalnego odbiorcy tzw. door to door, na trasie Polska - Norwegia - Polska.

Główny odcinek transportu odbywa się drogą morską ze Świnoujścia, za pomocą wielozadaniowych statków drobnicowych, mogących załadować każdego rodzaju towar paletyzowany, w skrzyniach, wiązkach - poprzez furty boczne, jak również kontenerów, konstrukcji, ponad-gabarytów oraz sztuk ciężkich nawet powyżej 50 ton. Akceptujemy także małe partie towarowe - nawet poniżej 1 tony.

W ciągu trzytygodniowej podróży statki zawijają do około 60 portów wzdłuż całego wybrzeża Norwegii, co zapewnia utrzymanie dowozów do wielu miejsc tego kraju nawet w okresie zimy, kiedy transport kołowy jest bardzo utrudniony.

Załadunki na statek odbywają się na terenie EUROTERMINALu w Świnoujściu w każdy piątek zgodnie z ustalonym rozkładem zawinięć statków, według ogólnego schematu zamieszczonego poniżej.Rozkład kursów lini »